Hakkımızda

Gündemden düşmeyen, hergeçen gün ilerleyen ve önemi artan Enerji, Konfor ve Teknoloji konularını kapsayan Akıllı Sistemler konusunda Deneyimli ve Dinamik ekibimizle projenize özel Doğru çözümler üreterek daha fazla yaşamın size kalması için hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

CreaTech olarak her türlü projelerin (Villa, Residence, Hastane, Ofis, Otel, Cafe&Restaturant, Depo vb.) ihtiyaçlarına göre uygun teknoloji çözümleri üreterek Akıllı Yaşam Sistemleri uygulamaları yapmaktayız. Tasarım, kalite ve fonksiyonları bakımından sektörde lider olan markalarla, konusunda uzman ekibimiz ile proje ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Proje bazlı konut, otel, iş merkezi ve endüstriyel yapılara özgü enerji tasarrufu, konfor ve tasarım bazlı farklı çözümler sunabilmekteyiz.

Mekanlardaki aydınlatmalardan, müzik sistemlerine,ısıtma/soğutma sisteminden,güvenlik sistemlerine kadar tüm sistemlerinizi ister zamana, hava durumu koşullarına bağlı isterseniz de ruh halinize uygun senaryolar ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

Hayatınız kolaylaştıkça daha fazla yaşam size kalsın…


Newer post older post home september, 2014 in a recent post published by edutopia entitled 5 research-based tips for providing students with meaningful feedback , stenger made a strong https://pro-academic-writers.com/ case for the importance of feedback in students learning.